Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torok fájás, fül szúrás,...

Torok fájás, fül szúrás, nehéz nyelés, csak a jobb oldalon. Mitől lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma reggel picit fájt a torkom,de semmi baj nem volt.Délután pikk-pakk alatt annyira fájt a jobb oldali mandulám,nem birok nyelni,és amikor nyelek,vagy beszélek nagyon fáj,szúr a jobb oldali fülem.A bal oldalival semmi baj.Mitől van ez??És ilyen hirtelen.A hőmet mértem,37,6.

Virus,influenza??Nem vagyok megfázva.Köszönöm aki ír.Segítsetek.Már szívószálal is nehéz a nyelés.


2013. nov. 22. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van valamilyen légúti fertőzésed. Hogy vírusos-e vagy bakteriális, azt csak orvos tudja megmondani.

Amúgy szerintem ezek alapján egy bakteriális mandulagyulladásod van, amire meg antibiotikum kéne. Hőemelkedésed is van, ami meg bármikor felszökhet lázra, az is gyulladásra utal.

Ha a füled is fáj, akkor vagy oda is kisugárzik a fájdalom, vagy egy fülgyulladásod is van.

Ez már az a kategória, hogy orvoshoz kell menni, mert csak rosszabb lesz!

2013. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Holnap ha nem javul megyek.Köszönöm
2013. nov. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!