Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúrás a hátban, mi lehet ez?

Szúrás a hátban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A bal lapockám és a gerincem kozott egy pontban nagyon szur és fáj, ami kisugárzik a bal kezembe. Ha olyan pozicioban fekszem vagy ulok, akkor nem érzem a fájdalmat, de vannak olyan testhelyzetek, amikor annyira fáj h orditani tudnak. Mitol lehet ez? Mire utalhat? Okozhat ilyesmit a fázás?

Koszonom a válaszokat

22/N


2013. okt. 6. 23:00
 1/5 acelsziv ***** válasza:

konyhakés? :D

Viccet félretéve: Jól gondolom, hogy ülő munkát végzel? Helytelen testtartás okozhat ilyesmit. Nálunk is előfordul a családban.

2013. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Suliba járok még és sokat ulok, de ez a mai napom pont olyan volt, hogy szinte egész nap mentem.....Mar azon gondolkodtam, hogy lehet hogy infart kerulget, de akkor gondolom mas bajom is lenne es nem mulna el bizonyos testhelyzetekben....
2013. okt. 6. 23:08
 3/5 acelsziv ***** válasza:
attól ne félj, az amúgy sem ott jönne ki. esetleg egy laza esti tornával lehetne a dolgot kezelni. Páromnál jól bevált. Átmozgatja az izmokat.
2013. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy a gerincvelőből kilépő ideg nyomódik bizonyos testtartásban.

Amúgy nincs gerincferdülésed?

2013. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok rola, eddig sosem fájt ennyire a hátam, orvos szerint szép tartásom van, és nem járok gorbén sem. De ez most kegyetlenul fáj....
2013. okt. 6. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!