Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal kar éjszakai zsibbadása...

Bal kar éjszakai zsibbadása mitől van?

Figyelt kérdés
Elmentem vele a háziorvoshoz, és azt mondta hogy a gyúrástól van, mert a fiának is így volt. Mondjuk mikor nem edzettem az tény és való hogy nem zsibbadt a karom mikor nem edzettem, de a bal karom jóval többször zsibbad, mint a jobb, a jobb is szokott, de ritkán, a bal karom hetente, többször is! Valóban a gyúrástól is lehet, vagy valami más okozza! 24 éves vagyok, 175 cm, 90-92 kg. Nem dohányzom már 9 hónapja! Még annyi hogy valamikor nappal is fura érzés van a bal karomban, olyan mint ha fájna, vagy inkább mint ha nehezebb lenne, és kicsit szúr is! Hova menjek ezzel?

2013. okt. 30. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
mintha a szívproblémánál lehente ilyen
2013. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
elalszod...
2013. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megnézetném magam egy belgyógyásszal. Sürgősen!
2013. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mért nézessem meg maga sürgősen? Az utolsó válaszolónak írok? Mért pont belgyógyásszal? Már nem fáj a karom, és egy pár napja nem is zsibbad.
2013. nov. 3. 20:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet csak tényleg elfekszem.
2013. nov. 3. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, ha jobban avgy, az jó. De azért nem ártana, ha megnézne ey belgyógyász. A szívben nincsenek érőidegek, így az nem tud fájni, de ha baj van vele, kisugárzik a fájdalom. Jellemzően a bal vállba.
2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*érzőidegek
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem vállam fáj hanem a bicemszemtől lefelé, a vállam abszolút nem fáj!
2013. nov. 5. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!