Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha betegtájékoztatón éhgyomorr...

Ha betegtájékoztatón éhgyomorra van kiírva egy gyógyszer éjszakai fogyasztásra baj ha előtte ettem?

Figyelt kérdés
Monural 3g granulátumot írt fel az orvos nekem mert fáj mikor pisilek és az van írva a betegtájékoztatón , hogy éhgyomorra kell szedni este én ettem egy tál gabonapelyhet előtte akkor nem fog hatni?:/
2013. okt. 7. 22:53
 1/2 anonim válasza:
Nem lesz gond, hogy ettél, főleg, ha nem közvetlen előtte. De még úgy sem nagy probléma, ha közvetlen előtte ettél. Egy tál gabonapehely meg főleg nem számít soknak. Hatni ugyanúgy fog. Mindenesetre legközelebb figyelj oda, hogy közvetlen a bevétel előtt ne egyél.
2013. okt. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz nagy gond!. Az a lényeg,h miután bevetted már ne nagyon menjél pisilni(ezért is kell este),h a gyógyszer minél később ürüljön ki.
2013. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!