Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Bővebben lent

Mi lehet a bajom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pár hete hasmenésem van, az utóbbi napokban már véres a széklet. Hányingerrel és öklendezéssel párosul. Szédülök, remeg mindenem és a héten el is ájultam. Nagyon fáj a derekam is. Nincs kedvem elmenni a háziorvoshoz, mert mindig azt mondja nekem, hogy pszichés problémák miatt vagyok rosszul....
2013. nov. 9. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvos szerint pszichés okai vannak a tüneteidnek, akkor miért nem küld el kivizsgálásra, hogy meg is bizonyosodjon arról, amit állít...
2013. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem küld kivizsgálásra soha, mondván hogy depressziós vagyok..
2013. nov. 9. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig fontos lenne kivizsgálni. Először is gastroenterológián. Okozhat ilyen panaszt krónikus bélgyulladás, laktóz,glutén érzékenység is.

Ha nem vagy megelégedve az orvossal,járhatsz máshoz is. Gondold végig nem lenne-e értelme átkérni a kartonodat.

2013. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk a másik doki se sokkal jobb...De majd átkérem magam hozzá. Köszi a válaszokat
2013. nov. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!