Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Piros...

Mi lehet a bajom? Piros viszketo pottyok jelentek meg rajtam.

Figyelt kérdés

Kb egy hete rozsaszin pottyok jelentek emg a nyakamon. Nagyon viszkedtek. aztan mostmar van a mellkasomon tobbnyire inkabb a mellem korul, a hasamon, hatamon karomon. voltam orvosnal canestent irt fel. tegnap este kentem be magam eloszor de mintha rosszabb lenne tole. nem tudom mi ez az orvos sem monta meg pontosan. o is csak talalgatott. kb igy nez ki csak tobb van meg picit nagyobbak a foltok


[link]



2013. nov. 8. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha orvosnál voltál sok minden mást nem tehetsz. Esetleg ha háziorvosnál voltál egy bőrgyógyászt még megpróbálhatsz.

Ha rosszabbodik a helyzet azért nézz vissza a dokihoz.

2013. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eléggé allergiás kiütésnek néz ki, legalábbis nekem ilyenem volt az ekcémám mellé, ha kijött az allergiám.

Nem váltottál mosószert? Pl. az lehet a ludas.

A másik tipp esetleg a stressz, nálam az ekcémát, és az allergiát is az okozta. Sajnos utóbbi meg is maradt :(

2013. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem semmi mast nem hasznalok csak amit eddig. es egyre rosszabb.
2013. nov. 8. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt ilyen, állítólag a vízben nem bírtam valamit, büdi kenőcsöt kaptam rá és egy hét alatt elmúlt....

Nem tudom mi volt mert ez már 13 éve történt kb

2013. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltál már bárányhimlős?
2013. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzés után is kiüthet ilyen.
2013. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom voltam e baranyhimlos. kerdeztem anyukamat ,de nem emlekszik ra.
2013. nov. 8. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem gomba...


Inkább rühnek tűnik.

2013. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a bárányhimlő felnőtteknél is lázzal és levertséggel jár, sőt, sokkal súlyosabbak a tünetei, mint gyerekkorban. Arra már rájöttél volna...
2013. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!