Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért akarok anorexiás lenni?

Miért akarok anorexiás lenni?

Figyelt kérdés
nem dagadt vagyok csak duci . utálom az alakom es nem tudom hogy miért de nagyon anorexias akarok lenni. irigylem azokat az embereket. szerintem szepek . de persze z izlesek es pofonok. persze fiatal vagyok de eddig barki is "bejott" nekem azt mondta hogy nrm mert duci vagyok. nen vagyok egy plazacica. nem is vagyok onkinzo emos de el vagyok keseredve es nem tudom mit tegyek. attol felek hogy tovabb hizok de nen dietaval vagy edzesekkel akarom mgallitani hanem veglegesen le akarok fogyni sovanyra. elegrm van hogy reggel a tukor eelott allok es azt nezem hogy miben nem tunok ducinak. es az az igazsag hogy mindebki azt irja majd hogy ne legyek anorexias de 13 evesen 150 centivel ciki asszem az 55 kilo. elegem van. es valtozni akarok . miert ? es hogyan ?

#anorexia;
2013. szept. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked szeretet hiányod van és szeretetre vágysz! Esetleg otthon vannak családi gondok? Fogyhatsz pár kilót, ha így jobban érzed magad, de a BMI teljesen normális! NEM VAGY KÖVÉR! Én is voltam anorexiás. Nem túl jó dolog. HALÁLOS IS LEHET! Gondolom nem akarsz meghalni?

Szedd össze magad! Kitartás!:) Rengeteg embernek sikerűlt már leküzdeni az anorexiát, mert rájött, hogy nem éri meg kockáztatni az életét.

Verd ki a fejecskédből ezt a butaságot!:)

Sok sikert!:)

18/L

2013. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ne keseredj a súlyod miatt. Figyelj oda az étkezésedre,sportolj,valószínűleg még "nyúlni" és fogyni fogsz. Várjál pár évet!
2013. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
mert serdülsz sertés
2014. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajj de jo nekem:-( Engem meg le csontraketeznek folyton,es ugy nezek kimint 1 darab csont.Sosem volt combom.egy szal csik a labam.
2014. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!