Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma? Hónapok óta köhögök néha fulladás szerűen.

Figyelt kérdés
Szóval hónapok óta köhögök, néha úgy, hogy elszédülök, és levegőt sem kapok, sokszor meg is hányat.Orvosnál voltam vele, ő először medrolt adott 1 hétig, majd mikor visszamentem ugyan ezzel a panasszal, már vénásan adta.Egy időre elmúlt, de ismét visszatért.Váladék van, tiszta, nem zavaros.Az asztmát kizárnám, mert nem akkor jön rám mikor sportolok, hanem random, akár éjszaka is, és olyankor nincs megállás.Volt egy hashártyát érintő daganatos betegségem, de ezt is kizárnám, mivel kéthavonta teljes vizsgálatra meg kell jelennem a kórházban, és ott eddig nem vettek észre semmit, panaszaimat viszont letudták azzal hogy megfázás.Nagyon kellemetlen, hiszen sokszor olyankor jön rám, mikor társaságban vagyok, és mindenki azt nézi, hogy mi történik velem. Valakinek van ötlete rá?

2013. jún. 19. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
az astma random is jöhet (én is astmás vagyok)
2013. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!