Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S Milyen rohama lehetett...

S. O. S Milyen rohama lehetett a nagymamámnak?

Figyelt kérdés

Éppen a kanapén ültünk, és hirtelen rájött egy roham: felemelkedtek a kezei, rázkódni kezdett és nyöszörögni. A roham közben képtelen volt rám nézni, pedig beszéltem hozzá. Kb 10 másodpercig tartott. Kérdeztem tőle, hogy mire emlékszik, de nem adott konkrét választ, csak annyit hogy "kikapcsolt az agya". Szerinte a forró víztől, meg a fáradtság miatt, és ne aggódjak... Ezt követően nagyon kimerült, kért vizet és egy párnára hajtotta fejét... Orvos még nem tud erről a dologról. Pár hete majdnem volt egy szívrohama, azóta olyan "ketyerét" kell hordania a szíve fölött.

(Orvsonak el fogom/fogja valamelyik családtag mondani, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre) :(


2013. jún. 12. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán epilepsziás rohama lehetett, az epilepszia ugyanis sokszor kialakul idősebb embereknél.
2013. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Leállt a szíve, a "ketyere" pedig újraélesztette. Menjetek be a kardiológiára és vizsgáltassátok ki, ez már nem játék.
2013. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!