Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett a baja a térdemnek?

Mi lehetett a baja a térdemnek?

Figyelt kérdés
Pár éve, elcsúsztam, rosszul érkeztem a földre. Jobb térdem lényegében alám fordult, de ránézésre semmi nem lehetett rajta látni. Tudtam vele sétálni, egyedül a lépcsőzés jelentett gondot egy ideig, és az hogy 2-3 hónapig nem tudtam leguggolni. Eleinte orvoshoz nem mentem vele időhiány miatt, és mert úgy gondoltam akkor, hogy majd rendbe jön. Csak félévvel később mentem el fele a sebészetre, mert még mindig éreztem egy kis fájást a térdemnél guggolás közben. Ultrahangon nem találtak semmit, és az orvos azt mondta, fiatal vagyok, majd rendbe jön. Igaza lett,mert azóta tényleg nincs vele panaszom, csak az időjárás változást érzem meg vele, de úgy hogy akkor mielőtt bejáródnak minden lépés kínszenvedést jelent. Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy mi lehetett akkor a baja,amikor elcsúsztam, ami miatt előre meg tudom mondani, hogy vihar lesz pár órán belül? :)

2013. jún. 10. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szalagok és az izmok meghúzódtak ezért begyulladtak és így érzékenyek lettek!Én a derekammal jártam így egy focimeccs szabálytalansága miatt!
2013. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!