Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulás a folyosón, mitől...

Ájulás a folyosón, mitől lehetett? (többi lent) 16F

Figyelt kérdés
Már régebben is voltak erős pár másodpercig tartó fejfájásaim amiket nem igazán tudok körül írni, de ezek a tünetek csakis az iskolában jelentkeztek. Ma tesi után felszaladtam a lépcsőn (asztmás vagyok), kifújtam magam majd vártam az osztálytársaimat. Miután megérkeztek egyik mellé leültem néztem ahogy játszik a telefonnal, felálltam majd újra egy erős fejfájást éreztem, majd arra eszméltem hogy a padlón vagyok és kiabálnak velem az osztálytársaim! Pár pillanatig voltam kiütve, felkelésem után kellet egy fél perc hogy ráeszméljek mi is történt, de mégis tele voltam energiával! Hozzáteszem: Egész nap nem ittam semmit, nagyon meleg volt és az életem koromhoz képest nagyon stresszes, főleg az iskola falain belül. Nem vagyok túl egészséges típus de ez felettébb zavaró! Kérek mihamarabbi értelmes válaszokat! Köszönöm!

2013. ápr. 23. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
(+ vastagon voltam öltözve.)
2013. ápr. 23. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana egy neurológiai kivizsgálás. Mivel oda beutaló kell, először menj a háziorvoshoz, és ott mondd el a panaszaidat, fejfájás, ájulás, stb.
2013. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el és kérj egy kivizsgálást,mert ez nem normális.Valam i oka van.Ha leesne a vérnyomásod akkor nem lenne elötte erős fejfájás,mert én is elájultam párszor anno,de alacsony vérnyomás miatt,alapba fáradékony voltam,és nem volt fejfájás.
2013. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ui.: a fejfájás pár mp alatt jött!
2013. ápr. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!