Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet kezelni a hanyag...

Hogyan lehet kezelni a hanyag testtartást?

Figyelt kérdés
Már 9 éve kézilabdázom, rendszeresen járok edzésre (heti 5, nyáron egy hónapig NAPI 2-3) és mégis kialakult ez a rossz testtartás. A hátamon valóban gyengébb az izomzat mint a testem többi részén de még így is nagyobb mint például az osztálytársaimnak, akiknek semmi problémájuk sincs a gerincükkel. Voltam már ortopédián 1-2 éve, kellett is járnom gyógytornára, de ezek a tornák ütköztek az edzések időpontjaival és mivel nem akartam kihagyni inkább nem jártam. Ez most is így lenne ezért szeretnék inkább itthon, könnyen elvégezhető gyakorlatokat csinálni, de nem tudom mik lennének a tartásom kijavítására alkalmasak. Tudnátok írni ilyen gyakorlatokat? Kb. mennyi időbe telik teljesen kijavítani? Mitől alakulhatott ki? 16/F

2013. máj. 22. 20:20
 1/4 anonim válasza:
Ha tudsz úszni az nagyon jó . Bármilyen úszás .
2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dr. Kecskés -nyugdijas , de hatha rendel...- Heim Pal korhazban Budapest, tesomat rendbehozta .
2013. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úszni tudok és szeretek is. Sajnos itt nincs sok lehetőségem és időm se eljárni. Nyáron a strandon szoktam de ez nagyon kevés sajnos. Budapest innen elég messze van, nem hinném, hogy emiatt elmennénk odáig. Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2013. máj. 22. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzódzkodót tudom ajánlani
2013. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!