Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kéne aggódnom? Vagy nem?

Kéne aggódnom? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Még korábban beoltottak pfizer vakcinával viszont egyre több helyről hallom hogy nagyon káros anyagok vannak benne. Sajnos én 14 éves lehettem mikor beoltottak és szülői nyomásra lettem beoltva. Igyekszem egészségesen élni, sport, táplálkozás stb. Most is az ismerősöm akit nem oltottak be lebetegedett, miközben én nem úgy hogy 1 térben voltunk 10 napig.

ma 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Persze, chip is van benne, követik minden pillanatodat.


Utána, mint minden oltásnál, lehettél rosszul, pl. láz.

Nőknél befolyásolhatta a ciklust.

Más bajod nem lesz. Legalábbis ettől.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok mindent hallani arról, hogy az új fajta mRNS vakcinák a későbbiekben pl. kardiológiai, neurológiai problémákat okozhatnak, de azt nem bizonyította senki, hogy biztosan attól vannak. Már csak azért sem, mert az emberek zöme, akár tünetmentesen is átesett Covid fertőzésen és maga a fertőzés is tud késői szövődményeket okozni, még olyannak is, aki nem volt tünetes. Ne gondolkodj azon, hogy "mi lehet ...", ha nincs!
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!