Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van miért aggódnom?

Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

két éve vettem észre hogy a porc a mellkasomon olyan mintha fel lenne duzzadva, viszont mivel volt rajtam sulyfelesleg annyira nem volt feltuno es nem tulajdonitottam neki nagyobb figyelmet, viszont modt fogytam 13kg-ot és nagyon látszik, nem tudom hogy nőtt-e vagy sem viszont sokkal jobban látszik mint látszott, nagyon rá tudok parázni és tudom jön a kérdés miért nem mentem dokihoz, most jött rám ez a para nem rég és mostanában nem volt időm elmenni orvoshoz és most sincs, nyomásra és tapintásra nem fáj, viszont ha a szegycsontom erősebben megnyomom az fáj, szoval nem a duzzadás helye hanem maga a szegycsont, aggódom hogy nem-e daganat vagy valami ahhoz hasonló megbetegedés ha nem az akkor mi lehet? (18F)

itt van pár fotó

[link]

[link]

[link]

eddig mindenki azt mondta itt hogy nincs miert aggodnom és én ezt értem viszont akkor valaki kérem megmondaná mitől lehet és miért fáj ha nagy nyomást fejtek ki rá?



2022. aug. 15. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nekem is vsn gyerekkorom óta. Nem tudom, mi ez. De 35 vagyok és makkegészséges. Szóval tuti nem daganat, relax.
2022. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nincs, teljesen normális. Bárhol fájna, ha nagy nyomást fejtesz ki rá, nem kell nyomkodni!

Miért nem érsz rá orvoshoz menni? Kérsz időpontot a háziorvosodhoz, fél óra az egész.

2022. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Krónikus porcgyulladás, ezzel valószínűleg semmit sem lehet kezdeni, esetleg Flector tapasz amikor fáj, de azért is érdemes orvoshoz menni, mert ez akár lehet egy bordatörés következménye is,bár azzal sem lesz teendő, ha 2 éve ott van.
2022. aug. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én most megnyomtam ott próbaképp. Hát nekem is fáj. Ne nyomkodd. Nem vagyunk egyformák lehet neked domborúbb a mellkasod. Ennyi idősen ez tuti nem rák pláne ha már régen fennáll a probléma. Ne viccelj már. :)
2022. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem vagyunk egyformák, viszont nem az egesz mellkasom domborúbb hanem csak az a porc és nagyon rosszul néz ki is
2022. szept. 5. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem állt még le a csontosodási folyamat és a szegycsont meg a bordák kapcsolódási felületei érzékenyek.
2022. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Manócska1 ***** válasza:
kérdező,voltál azóta orvosnál? ha igen,mit mondott?
2022. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem voltam, németországban vagyok dolgozom, és nem tudok itt elmenni orvoshoz, még mindig nagyon tartok a dologtól, egyébként ha piszkálom vagy ilyesmi akkor elkezd égni azon a környéken a bőröm
2022. szept. 30. 18:24
 9/14 A kérdező kommentje:
csak reménykedem hogy nem az :(
2022. szept. 30. 18:24
 10/14 Manócska1 ***** válasza:
7/9-es vagyok. mikor tudsz elmenni orvoshoz? legalább megnyugodnál.
2022. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!