Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van miért aggódnom?

Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

két éve vettem észre hogy a porc a mellkasomon olyan mintha fel lenne duzzadva, viszont mivel volt rajtam sulyfelesleg annyira nem volt feltuno es nem tulajdonitottam neki nagyobb figyelmet, viszont modt fogytam 13kg-ot és nagyon látszik, nem tudom hogy nőtt-e vagy sem viszont sokkal jobban látszik mint látszott, nagyon rá tudok parázni és tudom jön a kérdés miért nem mentem dokihoz, most jött rám ez a para nem rég és mostanában nem volt időm elmenni orvoshoz és most sincs, nyomásra és tapintásra nem fáj, viszont ha a szegycsontom erősebben megnyomom az fáj, szoval nem a duzzadás helye hanem maga a szegycsont, aggódom hogy nem-e daganat vagy valami ahhoz hasonló megbetegedés ha nem az akkor mi lehet? (18F)

itt van pár fotó

[link]

[link]

[link]

eddig mindenki azt mondta itt hogy nincs miert aggodnom és én ezt értem viszont akkor valaki kérem megmondaná mitől lehet és miért fáj ha nagy nyomást fejtek ki rá?



2022. aug. 15. 21:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
4 hónap múlva megyek csak haza
2022. okt. 1. 15:11
 12/14 Manócska1 ***** válasza:
7/9 es vagyok. értem. ott nem tudsz elmenni?
2022. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok, nem tudok németül plusz dolgozom és nincs időm, nincs is mivel elmennem
2022. okt. 3. 16:45
 14/14 Manócska1 ***** válasza:
sajnálom,akkor reménykedjöünk a legjobbakban. majd csak eltelik az idő. tudom,ilyenkor neház várni. mindenképp írd meg majd mi volt a dokinál.
2022. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!