Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódnom kéne a székletem miatt?

Aggódnom kéne a székletem miatt?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok.Van ,hogy egy nap 3-4x is megyek a wc-re van ,hogy csak egyszer.A székletem változó mind állagban,mind színekben.Egyszer nagyon lágy széklet már-már hasmenés ,aztán normál és van ,hogy bogyós,nehezen jön ki.Általában ilyen közepes-világosas barna néha sötétebb,de ma pl.ilyen sárga volt,egy barna kis csíkkal a tetején a barna kemény volt,de a sárga rész lágy,fonalas.Kicsit meg vagyok ijedve ettől a sárgától meg ,hogy ennyire változó.Szerintetek van okom aggódni?
2022. ápr. 28. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz kéne menned. Igen jelezhet problémát.
2022. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs okod aggódni, a széklet állaga azon múlik, hogy mit ettél. És ez váltózhat formában, attól függ mikor és hogy eszel és mennyit. Nem fogsz sose ugyan olyan állagút székelni. Néha nekem is ilyen olyan, bogyó szerű lehet székrekedés miatt is. Vagy régebben volt, és még nem állt teljesen helyre.


Ha a biztosra akarsz menni menj el egy házi orvoshoz, és kérj beutalot gasztro. dokihoz.

2022. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 3-4 az túl sok.
2022. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha híg akkor nem sok. Ha nem hurka, akkor szintén nem sok.
2022. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont az mutatja, hogy sok, hogy túl híg.
2022. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha híg akkor nem sok a napi 4, akkor így írom, hogy értsd.
2022. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!