Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szétgoogléztam magam, van...

Szétgoogléztam magam, van időpontom több helyre is, de itt is meg kell kérdeznem: Vajon milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés

A történetem 2 hete kezdődött, miután túlestem egy vesemedencegyulladáson. Puffadok, néha jobb alhasam fáj, valamint felváltva van székrekedésem és hasmenésem is. A székletem sárgás, nyálkás, nincs benne vér. Amikor puffadt vagyok, nyomást érzek a húgyhólyagomban-ergo többet pisilek. Elég gyengének is érzem magam, de ez lehet attól is, hogy mostanában elég keveset eszek(éljen a pánik) mivel nagyon sok dolog puffaszt.(A gluténmentes rántotthús nem, életmentő!!)


Ami érdekes, hogy bizonyos ételek fokozzák a puffadást és a hasmenést: bármi amiben cukor vagy magvak vannak.


(Glutén és tejmentesen étkezek április óta, ugyanis a glutén és a tej(laktózmentes is) okoztak nem kevés problémát.)


Elég hipochonder vagyok és a családomban sajnos az emésztőrendszeri daganatok elég gyakoriak, így automatikusan arra asszociálok.


A laboreredményeim jók voltak, a húgysavam volt megemelkedett, a folsavam alacsony, de világéletemben vérszegény voltam.


Szóval pánikolok. Nagy a baj?(nem fejben, azzal tisztában vagyok)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


31n



szept. 3. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma jött meg a tumormarker eredményem, CA 72-4 a <2,68 helyett 5,66🥲 most aztán pláne pánikolok.
szept. 4. 18:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Ettől nem kell pánikolnod. A magas, az ennél sokkal magasabb a daganatokban.

Nyugi!

szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!