Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szétgoogléztam magam, van...

Szétgoogléztam magam, van időpontom több helyre is, de itt is meg kell kérdeznem: Vajon milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés

A történetem 2 hete kezdődött, miután túlestem egy vesemedencegyulladáson. Puffadok, néha jobb alhasam fáj, valamint felváltva van székrekedésem és hasmenésem is. A székletem sárgás, nyálkás, nincs benne vér. Amikor puffadt vagyok, nyomást érzek a húgyhólyagomban-ergo többet pisilek. Elég gyengének is érzem magam, de ez lehet attól is, hogy mostanában elég keveset eszek(éljen a pánik) mivel nagyon sok dolog puffaszt.(A gluténmentes rántotthús nem, életmentő!!)


Ami érdekes, hogy bizonyos ételek fokozzák a puffadást és a hasmenést: bármi amiben cukor vagy magvak vannak.


(Glutén és tejmentesen étkezek április óta, ugyanis a glutén és a tej(laktózmentes is) okoztak nem kevés problémát.)


Elég hipochonder vagyok és a családomban sajnos az emésztőrendszeri daganatok elég gyakoriak, így automatikusan arra asszociálok.


A laboreredményeim jók voltak, a húgysavam volt megemelkedett, a folsavam alacsony, de világéletemben vérszegény voltam.


Szóval pánikolok. Nagy a baj?(nem fejben, azzal tisztában vagyok)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


31n



szept. 3. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáfűzni, hogy kijött az aranyerem is. Kellemes lilás, baromira fáj.
szept. 3. 20:30
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikum elcseszte egy kicsit az emesztesed, gondolom kaptal egy rakattal.

Tomjed a probiotikumot aztan majd rendezodik.

Aranyerre meg millio kup, krem van, vegyel valamit.

szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm a válaszod. Csak ezzel az a baj, hogy 2 hete így kínlódok. Amióta az antibiotikumkúrát befejeztem. Szedtem normaflort is mellette, mert a gyomrom másképp nem bírná ki. Vagy akár 2 hét után is lehetnek az antibiotikumnak ilyen mellékhatásai? Sajnos-vagy inkább szerencsére- eddig nem nagyon kellett antibiotikumkúrára fanyalodnom.
szept. 3. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Enterolt vegyel inkabb, az tuti cucc.

Amugy kell neki ido, persze.

szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a cukortól rosszabbodhatnak a tüneteim? Csak mert ma megettem egy mályvacukrot és eléggé ment a hasam. Mennyi idő amíg helyreáll a bélflóra egyébként? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de borzasztó hipochonder vagyok és eléggé kivannak az idegeim az elmúlt két hét miatt.
szept. 3. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Diszbiózis lesz ez, ahogy írták. Megváltozott, aztán kiéhezett a bélflórád. Szép lassan fokozatosan vissza kell építened.
szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem ugyanezek a tüneteim vannak, epémmel és májammal van gondom.
szept. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Normaflor semmit nem er! Az Enterol nekem jobb volt. Viszont az etkezes valtoztatasa segitett: mindennap fogyasxtok savanyukaposztat. Probald meg.
szept. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit nyugodtabb vagyok. Valószínűleg a mentális állapotom is rendezni kell, mert egy ideje nagyon rottyon van, folyamatosan azt képzelem, hogy megfogok halni.

Ma el is kezdem a probiotikum kúrát. Mennyi idő kell, mire hat?

szept. 4. 09:26
 10/12 anonim válasza:
Ha még nem vették ki az epehólyagod, akkor epekövek lesznek.
szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!