Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van ez az állandó...

Mitől van ez az állandó kábaság érzés?

Figyelt kérdés
Mitől van ez az állandó kábaság érzés? Állandóan kábának érzem magam. De nem tudom mitől? Igen szedek rendszeresen gyógyszereket. A következő rendszeres gyógyszereket szedem: Metfogamma 1000 MG, Milurit 100 MG, Neo-Ferro-Folgamma 114 MG, Legalon 140 MG, Covercard 10 MG, Coverex-AS 5 MG, Atorvox 20 MG, Cerucal 10 MG, Zopigen 7,5 MG, Kventiax 25 MG, Tramadol 50 MG. - Igen ez 11 gyógyszer. És mind szednem kell. Ezek okozhatnak kábaságat? Ájulás érzetet? És ha igen, akkor melyik gyógyszer?

#érzés #kábaság #áljulás
aug. 29. 11:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

12

Köszönöm. Ha hetekig kint ültem az árnyékban, de 30 fokban és azóta nagyon gyenge vagyok, az mikorra múlik el? A hőszabályozast hogy lehet helyrehozni?

Azóta nem bírok kímélni a melegre, mert legyengülök.

aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21, Ahogy rendeződik a kinti hőmérséklet, annál nagyobb lesz a valószínűsége annak, hogy a belső hőszabályozás is helyre áll. Ebben az időszakban érdemes ténylegesen kerülni a kinti meleget, és inkább akkorra időzíteni a kintlétet, mikor kellemes az idő kinn, pl.reggeli órák vagy a késő esti órák. Emelett, hűvösebb folyadékot, de soha sem jegeset, fagyosat érdemes megemelni, többet fogyasztani, illetve esetleg olyan elektrolitos italt megpróbálni, amely segítik a szervezet regenerációját. Ezek mellett pihenés, hidegvizes borogatás a tarkón viszonylag gyorsan segíthet.
aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!