Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagymamám 80 éves februárban...

Nagymamám 80 éves februárban diagnosztizáltak nála rossz indulatú hasnyálmirigyrákot. Nagyon sokat fogyott, epéje nincs neki hosszú évek óta, állandó hasmenés gyötri. Az elmúlt hetekben a hasmenés borzalmassá vált. 1 hete mentőt kellett hívnom hozzá?

Figyelt kérdés
Mert annyira hasmenése volt már, leesett a wcről, kiszáradt. Most a kórházban van, de igazából nem tudnak vele mit kezdeni infúziót kap. Azt mondta a dokija ez már csak rosszabb lesz. Valószínűleg a héten haza is engedik. Miben tudunk neki esetleg segíteni? Mennyi időnk lehet még együtt?
aug. 25. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Bár tudnék segíteni!

De Te maradj erős, amennyire tudsz és ilyenkor amennyire lehet.

aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de sajnos ez tényleg ilyen, nem nagyon lehet vele mit tenni, csak támogatni, vele lenni. Volt ilyen a családban sajnos.
aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
83%
Nagyon sajnálom. Én is 2 hete lesz hogy elvesztettem a nagymamám hasnyálmirigy daganatban. A diagnózis után 2 hétre meg is halt, nagyon gyorsan elvitte sajnos :( Kórházban volt és az utolsó 2 nap volt neki hasmenése addig nem. Segíteni nem tudok de kitartást kívánok, aterzem :(
aug. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen mindenkinek! Neki hónapok óta hasmenése van, de ma ki engedik a kórházból fogalmunk nincs mit kezdünk vele itthon rettegek.
szept. 2. 10:35
 15/20 rizsaa válasza:
Szia kedves kérdező ! Hogy telnek a napotok? Hogy van most ?
szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul hétfőn került haza mi pelenkázzuk rengeteg hasmenés jön neki még fogyott 5 kilót nagyon sokat alszik kíséret nélkül nem tud menni....lesz gondozó nő de szerintem ehhez már kevés....én idegileg totál rottyon vagyok 6 kilót fogytam csúnya le irni de azt várom, hogy be mehessek dolgozni de nyilván az ideg ott is dolgozik fogalmam nincs nincs mi lesz nagyon sajnálom
szept. 4. 22:26
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem csúnya, amit írsz♥️

Megértelek! Kitartást! Nagyon sajnálom!

szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️ egész jól bele jöttem én meg keresztanyam tudunk pelenkazni más nem bírja a családba sajnos....de szól ha ki akar menni wcre belém karol ki szoktam vinni egyedül nem tud sajnos sétálni....ez a köztes állapot a legrosszabb szerintem minden reggel úgy jövök be hozzá a szobába nem tudom él e még nagyon rossz érzés
szept. 6. 09:54
 19/20 anonim ***** válasza:

"ez a köztes állapot a legrosszabb szerintem"


Nem csak szerinted. Még akkor is brutális, amikor nem te ápolod. Pl minden telefoncsörgésre, vagy nem fogadott hívás látványára görcsbe rándul az ember gyomra, hogy biztos a kórház. Hát még ha neked kell ott lenni vele, és reagálni.


Jól csinálod, kitartás.

szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen ez a legrosszabb, de mindent meg teszünk itthon biztos jobb neki mint a kórházba bármennyire is nehéz nekünk....és köszönöm jól esnek a biztató szavak ❤️
szept. 6. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!