Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete dolgozok kereskedelem...

Egy hete dolgozok kereskedelemben,pékség. Este szerintem nem volt a legfrissebb a kaja amit ettem és megy a hasam,ha elmegyek dokihoz kirughatnak?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem pékségbe dolgozni de nem lenne a legjobb ha ott hasmenéssel mennék be szerintem. 10percenként wcre járkálni +ott vannak a bacik is. Ki fognak rugni? 1 napról van szó. Holnap pihenős lennék

aug. 22. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyunk jósok. De emiatt csak nem. Ha amúgy jól és keményen dolgozol. Bárki bekaphat egy hasmenést. Mindenesetre dolgozni ne menj, mert ha bef0sol, akkor te fogsz felmondani szégyenedben.
aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Volt, hogy én is úgy dolgoztam, hogy 1 óránként ki kellett járkálnom hasmenés miatt. Te érzed mennyire rossz a helyzet, ha nem tudod vállalni, akkor nem, ez van.
aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!