Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nospa jó hasmenés megelőzésére?

Nospa jó hasmenés megelőzésére?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

aug. 15. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Esetleg milyen gyógyszer jó hasmenés megelőzésére?

aug. 15. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az görcsoldó. Miből gondolod, hogy hasmenésed lesz, és azt meg is kellene előzni?
aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Napok óta nagyon fáj a hasam, gyógyszert még nem szedtem rá. Emellett reggel volt egy kis híg székletem, de nem nevezném hasmenésnek. Reggel óta folyton morog a hasam, aggódok, hogy hasmenésem lesz.
aug. 15. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:

A no-spa görcsoldó, nem fogja megelőzni a hasmenést

Jó lenne tudni milyen célból keresel, vagy miért gondolod hogy hasmenésed lesz? Szorongás? Rendszeresen megy a hasad stressz hatására és fontos eseményre készülsz? Olyan ételt fogsz enni amire tudod hogy érzékeny vagy?

aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most olvastam csak amit válaszoltál, hát, ha valami vírus/romlott étel okozta akkor jobb kint mint bent, semmiképp se szedj be előre hasfogót! Bolus adstringens lesz a te gyogyszered, vagy menj be a patikába és kérj tanácsot gyógyszerésztől. A bolus nem fogja meg a székletet de megköti a méreganyagokat.
aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szorongós, stresszelni sem szoktam, csak egyszerűen félek, hogy hasmenésem lesz. Ételekből csak a szokásosakat eszem, semmi újdonságot nem ettem a napokban.
aug. 15. 14:51
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
aug. 15. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha valami rossz ki akar jönni, azt hagyni kell távozni. Ráérsz akkor tenni ellene, ha elhúzódik, vagy gyakorivá válik, és sok folyadékot veszítesz. Igyál addig is sokat, és a hasmenésre úgy gondolj, hogy a szervezet szabadulni akar a kórokozóktól, tisztul ilyenkor.

Ha napok óta fáj a hasad, akkor nem ártana orvoshoz menni, mert más is lehet a baj, nemcsak egy kis gyomorrontás.

aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen csak a meleg kavart be nálad.


Széntablettának nevezik azt a szert, ami megfogja a hasát. Plusz vannak hasfogó ételek is, pl. banán, étcsoki.

aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!