Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő pikkelysömör, psoriasi...

Szabbi70 kérdése:

Kezdődő pikkelysömör, psoriasis kezelésére illetve azzal kapcsolatban segítséget szeretnék. Kinek mi a tapasztalata gyógyulás vagy kezeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

aug. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok krém csak a tüneteket enyhíti, mindenképp komolyabbat keress.

Amúgy örökletes, nincs olyan hogy kigyógyulsz, csak tünetmentessé tehető.

aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit az orvos mond. Ha még nincs diagnózisod róla, akkor az bármi más is lehet.
aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örökletes, nem tudsz teljesen kigyógyulni. Nekem olyan van, hogy ahol erősen kidörzsölöm, kivakarom, ott jelenik meg. Erre nagyon figyelj, mert ott állandósulni tud. Talán annak is van értelme, hogy keresd a pszichés, meg a táplálkozási okait, mert nekem néha eltűnt, aztán meg előjött. De én nem tudtam rájönni, mitől van, a vakarózásra figyelek már csak. Mindenféle krémek vannak rá, ezeket mind érdemes kipróbálni, mert néha ez, néha az a jó. Recepteseket ajánlom, a többi sztem komolytalan.
aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ha5ctx ***** válasza:

Ahogyan előttem is írták, elsősorban pszichés, és táplálkozási okai vannak, a kialakulásának.

Csak a pontosság kedvéért:A hajlam örökletes, nem maga a betegség.

Sófürdő állítólag működik.

aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!!
aug. 16. 12:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!