Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sikeresen megfáztam. Vasárnap...

Sikeresen megfáztam. Vasárnap torok fajassal kezdődött, majd az elmúlt elkezdtem náthás lenni, kis fejfájás, gyengeség. Lázam egyáltalán nem volt. kérdésem, ma szombat van normális, hogy még mindig sűrű zöld váladék jön?

Figyelt kérdés
Rekedt is vagyok.
aug. 3. 05:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok.
aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fu nagyon rossz nem tudom mit szedtünk össze olyan mintha nem akarna múlni úgy szarul nem vagyok dolgozok is de tiszta takony vagyok 1 hete 😑
aug. 3. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én lázas nem voltam egyáltalán, meg nem is vagyok, de a náthától sehogy sem tudok szabadulni marha rossz...semmi se használ azt hittem 1 hét alatt vége lesz, de nem....jobbulast nekünk
aug. 3. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy legyen! Mi egy hónapja is átestünk valamin, akkor a doki doxicilint írt fel, az segített..
aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál hangszalag gyulladásom van.
aug. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!