Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van most valami vírus vagy...

Van most valami vírus vagy gyomor influenza?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt reggel mikor felkeltem gyengének éreztem magam, visszafeküdtem egy órára aztán utána semmi bajom nem volt. Tegnap reggel megint ugyan ez a műsor mint előtte, csak akkor reggel ment is egyszer a hasam meg hányingerem volt, derék-lábfájdalom, aztán este már 4x ment a hasam. Az éjszakát végig aludtam, de reggel megint hányingerrel-hasmenéssel keltem, gyengeség ma már nem volt. Elkezdtem rá szedni a Bolus Adstringenst meg probiotikumot, illetve diétázom. Ma eddig 2x ment a hasam, reggel meg most este.

Ez nagyon gáz szerintetek?



júl. 27. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a vírus mindig van, engem ma egy plázában kapott el az erős hascsikarás és egy visszatarthatatlan fosás inger.. azt hittem ott fosom össze magam

Rohantam a mosdóba , ahol nagyon ment a pocim , mint a víz, közben csikartak , zubogtak a beleim..

júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!