Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Gyomorinfluenza?

Mi lehet ez? Gyomorinfluenza?

Figyelt kérdés

Felkeltem tegnap, nagyon gyenge voltam, hányingerem volt, aztán pihentem egy órát és egész nap nem volt semmi bajom.

Ma reggel felkeltem, azóta megint nem vagyok jól, hányinger, elesettség, meg ment a hasam reggel.

Nincs fájdalmam semmi, így orvoshoz nem terveztem menni, azért írtam ki hátha van vagy volt így más is.



júl. 26. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyomor-bélvírus. Ilyenkor nagyon sok van. Orvoshoz nem kell vele menni. A hasmenésre szedjél Cralexet, vagy Racibum-ot (Loperamid tartalmú gyógyszereket ilyen esetben nem szabad szedni! Pl.Imodium, Lopedium) és probiotikumot. Diétázz és igyál sok folyadékot.
júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hála égnek ma csak 2x ment a hasam de ez a tompa émelygés egész nap kísér. Plusz ez a fáradtság… nehezen viselem mert sosem szoktam ilyen here lenni.
júl. 26. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 nap és jobban leszel.
júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy normálisan válaszoltál! Ez itt ritkaság.
júl. 26. 21:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!