Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenzaszerű tünetek + erős...

Influenzaszerű tünetek + erős szívdobogásérzés utalhat szívizomgyulladásra?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 napja reggel keltem arra hogy tiszta víz a pizsamám és az ágyam, ráz a hideg, fáj a torkom, a fejem, és minden végtagom, és a szívverésem is erősen éreztem. Akkor 39 fokos lázat mértem, szedtem rá algopyrint, mostanra már enyhült.


Ami megmaradt mostanra az az elképesztő gyengeség, rossz közérzet, szédülés, pici hőemelkedés és időnként érzem ahogy bedobban a szívem.


Mellkasi fájdalom, szúrás valamint légszomj viszont egyáltalán nincs.



júl. 8. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Utalhat de azért nem kell egyből erre gondolni.


Kb 2 napja napközben nagyon meleg volt, de fújt a szél és estére jobban felfrissült még a levegő. Esetleg nem izzadtál meg nagyon és utána fújt meg a hűvösebb szellő? Nyáron is vannak kórokozók, csak ritkább jóval, szóval simán megfertőződhettél. A láz egyébként alapból magasabb pulzussal jár és ez járhat heves szívdobogás érzettel is. A gyengeség, szédülés pedig lehet ilyen rövid távú szövődmény ami majd megszűnik.


Jobbulást!

júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű elkaptál valamilyen vírust.

Ismerősök..


Magas láz torokfájás ráadásul hányás/ hasmenés.. egy hétig..


Másik..: torokfájás, gyengébb láz rossz közérzet..

Kb szintén egy hét..


Torokfájás, hőemelkedés roszz közérzet hasmenés..


Ez egy hónapja tart, hogy torokfájássa kezdődik és különböző folytatások

Ki kellene feküdni és mindenféleképpen sokat inni, és vami kis leves félét enni. Még ha tasakos leves az is jó.

Ha nem múlik fel kell hívni az orvost.

Addig fontos hogy inni kell.

júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Nem kell mindjárt temetni magad, kérdező. Egy nyavalyás kis fertőzés is tud ijesztő tüneteket produkálni.
júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező !


Jobban lettél ?

A gyengeség még megmaradt ?

júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!