Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez már leukémia??

Ez már leukémia??

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött mandula gyulladas megfázás antibiotikumot kaptam egy hétig szedtem mihelyst abba hagytam rá két napra újra beteg lettem emelett jelentkezett nyirokcsomó duzzanatot illetve kiütések a karon láb fájdalom kar fájdalom. Vissza full orr gégészetre labort kért 25ezer fehérvérsejt eltérés a trombocyta magasabb neutrofil magasabb lymphocita alacsony nagyon. Újabb antibiotikum megint gyógyszer elfogytával újra jelentkezett a gyulladás fájdalom torok fájdalom. Kiütés elmúlt láb fájdalom kar fájdalom megmaradt. Azóta is tart a gyulladás antibiotikumot már nem irt a házi orvos azt mondta 2het múlva vervetel. Szerintem ez már biztos hogy leukémia. Illetve még a száj dagadas ami ajak fájdalommal kezdődik és lesz benne egy nagy csomó ami feldagad és utána elmúlik magától. 23 éves vagyok van egy kislanyom nem gondoltam volna hogy ijen betegségel kell szembe néznem
júl. 7. 16:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek picit megnyugtatatok ❤️
júl. 7. 20:38
 12/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Valójában az igaz, hogy a gyulladásos kórképektől el kell különíteni a leukémiát. Amúgy, ha erre van valamilyen gyanú, akkor kell biopszia, stb., szóval nem kellemes dolgok követik, vérszegénységet is okoz, azért ezt nem észre venni labor alapján nagy kóklernek kell lenni. Fáradékony voltam tőle, egész nap csak aludni akartam, fájt a lábam, állandóan lázas voltam, bár nekem ALL volt, az gyors lefolyású, nyilván minden leukémiának mások lehetnek a tünetei, de ha valóban az lenne, tuti akkor nem itt kérdezgetsz.
júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bízom a legjobbakban.
júl. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!