Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet leukémia ???

Akos2002 kérdése:

Ez lehet leukémia ???

Figyelt kérdés

Megkaptam a vérképemet ami miatt aggódni kezdtem

Ez már kóros eltérés ??


Limfocita : 46,1%

Monocita: 10,0%

Trombocita 280 g/I


NLR. 0,91%

PLR. 84,59



jún. 19. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem gőzöm nincs, de ha egyszer ott van mellette a papíron az egészséges sáv, és a rossz meg van csillagozva, akkor ezt neked is meg kell tudni állapítani. Vagy ha csillagos, de egész minimális az eltérés, az se érdekes.
jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. A trombocyta szám teljesen normális. A többiben minimális eltérések vannak, ami gyakoriak.
jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mitől indíttatva aggódtál? A 2 % miatt? A sáv közepére eső trombocytaérték miatt?
jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mivel kísérő tünetként jelentkeztek a testemen szétszóródva enyhe szúró fájdalmak ..mindig máshol jelentkezik

És enyhén bizsereg a lábam is néha a fejem is fáj..

Voltam pár hete agyi MRIn is ami teljesen negatív volt szóval most tovább kell keresnem a baj forrását

jún. 19. 22:04
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Eu tuti nem. Nem is értem a kérdést.
jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A pszichiáternél, kérdező!
jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na és a csontráknak nem hasonlók a tünetei ?? Az is kimutatható a vérképen ?
jún. 21. 07:44
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
De kimutatható, ha éppen elszáll a keringés, de nem mindig jellemző egy daganatos betegség általános vérképben való megjelenése. A tiedben erről szó sincs. Miért keresel magadban leukémiát meg csontrákot? Ez megnyugtat vagy mi?
jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amiatt mert testszerte érzek szúró fájdalmat mindig máshol egyszer a combban ,hát,nyak ,talp,karok olyan mint valami vándorló fájdalom és zsibbad a bal talpam is szóval megyek következő héten reumatológushoz de addig nagyon nyugtalan vagyok ..a neurológus nem talált semmi eltérés

Agyi MRI teljesen negatív volt

jún. 21. 14:49
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
A daganatos betegség pont nem ilyen.
jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!