Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Önök szerint egy autista és...

Önök szerint egy autista és személyiség zavaros felnőttre illetve gyerekre milyen sors vár általában most is a jelenben és a jövőben is!!?

Figyelt kérdés
Évtizedekkel ezelőtt sem volt könnyű a beteg sérült fogyatékos emberek helyzete a mindenféle fajta kórban fogyatékosságokban zavarokban kínlódó és szenvedő embereknek!?

júl. 5. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Van még remény!?
Jó lesz?(Az érintetteknek és családjuknak is)
Rossz lesz?(Az érintetteknek és családjuknak is)
A régmúltban sem volt egyszerű ezeknek az embereknek!?
A jelenben várható előre lépés jó irányba?
A jövőben sem lesz jobb ő nekik akiket ez érint!?
Utcára kerülhetnek ezek az emberek ha nem lesznek segítők hozzátartozók!?
Vannak ingyenes intézmények a teljes ellátásukra!?
Régen voltak teljes ellátással bentlakásos otthonok!?
Fejlesztés gyógymód terápia létezik ezrkre a dolgokra most a régmúltban és a jövőben is felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt!?
4 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem határoz meg semmit ill. az intenzitása se mindegy. Én is hasonló cipőben járok és eddig jól teljesítettem (jó fizu, család, 3 gyerek, ház, bejártam a világot, stb) az állapotomból eredő nehézségek ellenére. Ebben sok külső/belső munkám van és kellett egy nagy adag szerencse is.
júl. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!