Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi jött le ebből melyik...

Mi jött le ebből melyik személyiség zavar ilyen??

Figyelt kérdés

szóval volt párom az elején szerettet majd idővel szidott mint a bokrot szerinte én manipuláltam de közben ha valamiben is igazam volt vele kapcsolatban akkor pedig fel dühödött hogy csak a saját igazamat állítom, saját magát látta szépnek sőt királynői bánás módot várt elkezdte hogy őt sokan meg nézik az utcán meg lenne kiből válogatnia,de persze ha nem kapott kávét elsirta magát hogy csináljak neki jó lehet hisztis is volt ,meg úgy röhögött a telefonba mint egy phiszhopata ha neki valami nem tetszet kezdte a manipulációját hogy magamnak csak én számítok.

persze kapcsolat végére már nem bírt velem mert vissza küldtem neki a sértéseit fotóba hogy miket mondott amit tagadott rám meg elkezdte hogy depressziós vagyok meg düh ki töréses vagyok meg szorongásos a harmadik az igaz rám a( szorongás) a mérgező kapcsolat miatt volt a másik kettő nálam szerintem és elkezdte hogy "Amúgy nem érdekelte őt amit mondtam neki és hogy utál az emberekkel beszélni"

Nekem az a tippem támadt hogy esetleg nárcisztikus lehetett ha bár nem egyszer sírta el magát mikor neki valami nem tetszett nem csak engem szidott ha nem a barátaimat stb hozzám közel álló embereket is meg le tiltogatott ha nem úgy ment minden ahogy volt ez a kapcsolat tartott pár évig kb, persze azzal jött hogy "ő nem hagy el engem mint a többi exem.." meg hogy ne legyek negatív meg hogy ő egy "nő" meg hogy nem csak fekete és fehér minden mint szerintem.


tudni kell azért rólam hogy én meg nagyon tudok szeretni ha az ember ilyeneket csinál mint amit itt írtam vagy olyan dologgal meg bánt akkor meg nagyon tudom gyűlölni és túlságosan az empátiám is nagy . Egyszer kapott tőlem egy gyenge pofont de akkor inkább csendbe maradt próbáltam neki csak jót adni csak saját maga érdekelte. sajnos aludtam ezzel az emberrel elég sokat veszekedtünk is neki az volt a baja hogy csak saját maga érdekelte nekem meg az hogy el akar hagyni.. szóval nem jöttünk ki jól de a no kontakt az fix marad.



#phiszhopata
jún. 27. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Phiszhopata.
jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt ki hagytam hogy mindent rá hagytak és nem szerették őt elvileg meg ki kozositettek kis korába
jún. 27. 22:29
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló akkor én meg borderline vagyok? Csak mert mondtam neki hogy csinálok magammal valamit meg ilyenek, mondjuk sikerült néha meg állítani a manipulációjaba meg le fárasztani a negatívitasommal.. De vagy naci vagy phiszhopata lehetett.
jún. 27. 22:30
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy csajról van szó én meg pasi vagyok
jún. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!