Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudom eldönteni magamba...

Klarikkornel kérdése:

Honnan tudom eldönteni magamban több diagnózisból azt,hogy én mondjuk csak egy autizmus spektrum zavarban vagyok benne itt életem végéig vagy személyiség zavarom is van!?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni ezekkel a címkékkel amikből azért akadnak vannak bőven dögével példaként kiemelem ezt az asperger-szindrómát és még ezt a szorongásos személyiség zavart is.

Lehet maguk az orvosok a hozzáértők sem tudják hogy mi az az egy ami biztos hogy van én bennem és az emberi életem minden területére kihat!?



tegnapelőtt 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:

De ez az asperger én szerintem én nálam az én esetemben súlyos hiszen az egész életemre kihat ha az van az emberi életem minden egyes területére.

Szociális részére is gondolok én az öngondoskodás is nehéz számomra az sem megy jól.

tegnapelőtt 21:10
 2/6 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom azt tényleg de nem szívesen beszélek saját magamról ön magamról így hogy nagyon egy kész csőd vagyok még egy ilyen nagy nulla szánalmas és szerencsétlen nincs még egy az egész világon föld kerekségen mint amilyen én vagyok vajon a pszichotraumák és egyebek is ezt tehették én velem a pszichés károsodás (idegi+lelki egyszerre a kettő) és az alap gyengeségeim emberként, emberileg!?

Nagyon sajnálom és szomorú ez énnekem,nekem.

tegnapelőtt 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A címkékkel neked semmit nem is kell kezdened, az na szakembereknek szól. Ők sem tévedhetetlenek, de neked csak a saját jólléteddel kell törődnöd. Menj el fagyizni.
tegnap 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miazhogy menjek el fagylaltozni?

Fagyizni?

Amikor egészen komoly témákban teszek fel kérdést!?

Annyi címkével tele vagyok tűzdelve és aggatva hogycsak na!!!

Azt se tudom melyik az az egy ami oka az életképtelenségemnek és annak hogy emberként emberileg sohasem voltam és nem is vagyok leszek életrevaló!!!

tegnap 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Lazíts néha!
tegnap 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bánt azért ez a kukába dobott egész életem higyje el nekem ön is!!!
tegnap 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!