Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért köhögök még mindig?

Miért köhögök még mindig?

Figyelt kérdés

Május 19-én kezdődött a betegség rekedéssel, torokfájással és orrfolyással. Bronho stoppot szedtem előszőr 1 hétig de nem használt, ezt követően szedtem Supraxot 1 hétig és antibiotikumos orrsprayt. Orrfolyás abbamaradt de a köhögés továbbra is megmaradt. Kb kicsit kevesebb mint 2 hete elkezdett hörögni a tudőm levegővételnél és kifújásnál. 1 hete használok Ventolint, Lendint, Budesoid Easyhalert és Lyxiot szedem köptetőnek. Eddig nem szakadozott fel semmi de a tegnapi napon nagyon kevés zöld cuccot köptem ki. Az orrom elkezdett folyni megint 1 hete és citromsárga váladék jött ki, most 1 napja visszaállt zöldre de még mindig sokat kell fújnom. Gőzöltem is sokat az elején de nem mindig éreztem a hatását. A hörgés valamikor egyáltalán nincs jelen valamikor meg eléggé.

Holnap kell újra felhívnom az orvosom, gondoltam hátha valakinek volt már ennyire elhúzódó betegsége, mondhatna valami tippet.

Valami komolyabb baj állhat a háttérbe?

Köszönöm előre is a válaszokat!

16\L



júl. 2. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Lázas nem voltál ? A sárgás-zöld váladék valamilyen bakteriális felülfertőződésre utal. Valószínűleg elkaptál valami vírust májusban, ami nem lett kikezelve. Valami erősebb antibiotikumra kellene váltani, de nyílván ezt majd az orvos eldönti. De ha a tüdődnél érzel problémát, lehet egy röntgen sem árt, kizárni a gyulladást.

Egy betegség után érdemes hosszútávon C és D vitamint szedni, főleg az utolsót, mert legyengül az immunrendszered, és könnyen elkaphatsz mást is.

júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyik nap nagyon gyengének éreztem magam és úgy éreztem lázam is volt, megmértem de teljesen normális volt.
júl. 2. 15:17
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet még kell egy antibiotikum kúra, vagy esetleg szövődményt kaptál. Vagy ennyire elhúzódik a betegség igen. Jobbulást!
júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szia! ebben vagyok 3 hónapja hörghurut miatt. torkod köszörülöd? érzel a torkodnál váladékot?
júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném azt az antibiotikum kúrát, kedves 3-as. Ha ennyire elhúzódik, könnyen lehet, hogy autoimmun gyulladás van a háttérben.
júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetem, nem én vagyok az orvosa. Én egy esetleges opciót vázoltam fel, hogy ilyen esetekben ezt is szokták alkalmazni a kedves doktorok! Nyilván helyes választ csak az orvos tud adni aki látja is a kérdezőt.
júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
20:08 nem érzek a torkomnál váladékot, inkább mintha nem szakadt volna még rendesen fel a tudőmből úgy érzem. Eléggé kezd már aggasztani, hogy alig akar abbamaradni:((
júl. 3. 00:16
 8/21 anonim ***** válasza:
nyugalom, ugyis jobb lesz, sokan masok is hasonlo cipoben jarnak most.
júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szívvel kapcsolatos dolgok miatt is lehet a kohoges fő jele
júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
kohogsz még?
júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!