Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezelőtt húsz harminc évvel...

Ezelőtt húsz harminc évvel még nem ismerték az adhd-t(hiperaktivitást, figyelemzavart) és mondjuk ezt a másikat az autizmus spektrum zavart és egyebeket!?

Figyelt kérdés

williams-szindrómát és egyebeket!?

ma már minden gyerek adhd-s és autista mert régen évtizedekkel ezelőtt nem voltak ilyen gyerekek köztük én is talán!?

csak szimplán elkönyveltek engem magukban mások egy bolondnak és hülyének!!!

és ezt még élek és lélegzek dobog a szívem ez igy marad.



jún. 7. 13:36
 1/6 A kérdező kommentje:
ez így marad amíg csak élek és meg nem halok úgy hogy már kezdek beletörődni nagy nehezen önszántamból tudatosan.
jún. 7. 13:38
 2/6 A kérdező kommentje:

pár éven belül betöltöm a negyedik x-et a negyvenet már amúgy is mindegy túl sok idő eltelt már az életemből, hogy ezzel,evvel foglalkozzak.

foglalkoztam vele magammal bőven eleget többet is mint kellett volna azt érzem magamban legbelül!!!

jún. 7. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Na szuper, tégy úgy.
jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
De, 20-30 éve is már ismerték az ADHD-t és az autizmust is. Az autizmus esetén ma már az enyhébb esetek is megkapják a diagnózist, de a súlyosakat 20 éve már bőven kiszűrték.
jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Nemigen hiszem, hogy nem ismerték, mert a nővérem 37 éves és 25 éve diagnosztizálták középsúlyos autistaként. Legfeljebb akkor még nem volt divat minden gyereket megbélyegezni valamivel, csak mert aktívabb, mint ami a szülőknek kényelmes.

Szerintem inkább azzal van bajod, hogy itt van majdnem negyven évesen és nem vagy elégedett az életeddel. Így aztán keresed az indokot, amit okolhatsz a sikertelenségért. Mi lenne, ha számot vetnél? A családod mit szól ehhez? Vannak hobbijaid, barátaid?

jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kálmán te vagy az? :'DD
aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!