Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet,hogy egy autista...

Létezhet,hogy egy autista ember csak akkor nyugszik meg ha egy valaki segít neki mert ha egyedül kell mindent csinálnia akkor könnyen feszélyezett feszült frusztrált lesz tőle!?

Figyelt kérdés

Tehát egy beágyazás még igazítani az ágyat, vagy takarítás mosás.

Vagy valamihez megerősítés kell, hogy megnyugodjak és aránylag békésen legyek magammal magamban.

Kell a kontroll az ellenőrzés, hogy nézd meg a lábaimat a kezeimet hogy tiszták-e,vagy nem értem bele valamibe vagy valakihez valakinek a kezéhez és stbk.



máj. 10. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Van, hogy magamba nevetek ha valaki nem is humoros, poénos, vicces az eszembe jut.
máj. 10. 13:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valami nem is vicces még azon is magamba nevetek mint a bolondok az őrültek gyermekkorom óta ez így úgy van, hogy furán furcsán különösen egy különc szerzett vagyok egyén/személy.
máj. 10. 13:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Különc szerzet vagyok.
máj. 10. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, létezhet ilyen.
máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm a választ mindenjót kívánok
máj. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!