Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért akarják/akarták megúszni...

Miért akarják/akarták megúszni a covidot az emberek?

Figyelt kérdés
Főleg amikor már oltás is volt rá, hogy jaj csak el ne kapjam, mert mi lesz ha elkapom, önkéntes karantén, home office stb. Közben meg mostanra mindenki elkapta kb legalább egyszer. Van aki a frontvonalban dolgozott, és rögtön túl is esett rajta.

2023. dec. 5. 14:02
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
9 mivel előzöd meg?
2023. dec. 5. 14:24
 12/32 anonim ***** válasza:
28%

Nem megúszhatatlan! Maszk, kézmosás.

Nekem édesanyam még nem volt covidos, csináltatott többször antitest tesztet.


El lehet kerülni azzal ha mindenki odafigyel és vigyázunk egymásra. Mert ha a kisgyereket velem szemben a buszkn megtanították volna hogy a kezébe vsgy zsebkendőbe tüsszentsen akkor ma is lenne szaglásom

2023. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12 ne a gyereket okold, de másik példa: Maszkol, kezetmos, otthonmarad stb és mi meg meglátogatjuk enyhe tünetekkel, akkor esélye nincs. Lemegy a boltba, van ott 5 covidos, esélye nincs. Bemegy dolgozni, ott van 2 covidos az irodába, esélye nincs megúszni, így értem.
2023. dec. 5. 14:31
 14/32 anonim ***** válasza:
42%
Mert mondjuk a hülye lezárások miatt alig volt munkám és amíg beteg vagyok, az a kicsi se lett volna 🙄
2023. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert a média-propaganda-agymosás felhájpolta hogy mekkora "veszélyben" vagyunk, és amúgy tényleg! 🙄🫢
2023. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
Mit várunk egy olyan átlag magyar állampolgártól, aki felszáll a buszra, szétköhécsel, szétköpköd mindent, miközben a maszkját keresi? A vécé utáni kézmosás meg még mindig nem divat. Azért kellett bemondani a tévében, mint az óvodásoknak.
2023. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
47%

Tegyük fel, hogy marha nagy szerencsém volt, mert ugyan elkaptam a covidot, vidáman átestem rajta, nincs semmi maradandó hatása... akkor is karanténban voltam elég sok ideig. Nem tudtam bevásárolni, nem mehettem a friss levegőre, valamint dolgozni se, a táppénz meg ugye bőven kevesebb a fizumnál.

Ha kevésbé volt szerencsém, akkor megviselt a betegség, napokig az ágyat nyomtam. Sokkal jobb egészségesnek lenni.

Ha még kevésbé volt szerencsém, akkor most longcovidos vagyok, és nem tudok felmenni a második emeletre kifulladás nélkül. Ha meg egyenesen peches voltam, akkor már nem is élek.

És ugye senki nem tudja/tudta előre, hogy mennyire lesz szerencséje.

2023. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17 nem tudhatod ez igaz, de egy életen át elodázni sem tudod
2023. dec. 5. 15:19
 19/32 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok még egyszer: nem tünetmentesek kaptuk meg, minden teszt negatív, tehát nem kaptuk el.
2023. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én nem akartam megúszni,sosem hittem benne. El se kaptam. Vagy lehet h igen,de pont leszartam. Egy db tesztet sem csináltam. Nem is oltattam,erre büszke vagyok.

Mindenesetre üdvös,hogy egy ideje senki nem hal meg covidban és influenzában sem..ja de, csak ők már mindenkinek mindegyek. Nekik már nem jár emléktábla meg ilyesmi. Ha 2 éve meghalt valamelyik településen három nyolcvan éves ember,már pánik volt.

2023. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!