Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha stressz miatt fáj a gyomrom...

Ha stressz miatt fáj a gyomrom, akkor is segíthet a salvus víz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem évek óta van stressztől gyomoridegem. Gyomortükrözés, gyógyszerek, ilyen olyan vizek, mindenen túlvagyok.

Elárulom neked, hogy csakis a kiváltó ok, a stressz megszűnése az egyedüli gyógymód rá. Ideig óráig lehet csillapítani ezzel azzal, de a kiváltó stresszt kell megszüntetni. N32

2020. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.jól mondja. A gyomoridegnek pl semmi köze a hagyomásnyos emésztési gondokhoz, hanaem egy idegdúc van befeszülve. Annak meg semmit nem csinál a víz.
2020. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor azzal mit lehet csinálni?
2020. jan. 8. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Először is rá kell jönni, mi okozza nálad. Nálam pl. A munkahely.

Lehet nálad is, vagy családi dolgok, anyagiak miegymás. Ezt mi nem tudhatjuk. Mindenesetre ha ezt megtaláltad és megszünteted az okot a gyomorgörcs is elfog múlni magától. 1es voltam.

2020. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írni szeretnék 1es neked privátba, ha nem gond.
2020. jan. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!