Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jóga segíthet a megújulásban?

Jóga segíthet a megújulásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában eléggé összejöttek a dolgok, nem vagyok túl jó passzban lelkileg. Igazából sosem voltam, de ez most mindegy. Arra gondoltam, hogy rendbe teszem a dolgokat, összeszedem magam. Ez a teljes motiválatlanság, közömbösség és önpusztítás amit csinálok hosszú távon nem tartható. Nem is akarok ilyen lenni. Szóval maga a kérdés: jóga segíthet egy összeszedettebb, kiegyensúlyozottabb életvitel kialakításában? Már régóta szeretnék sportolni valamit, stresszlevezetésként. Az edzőtermek világa nagyon távol áll tőlem, igazából nem szeretem a sportokat alapjában véve. De a jóga tetszene úgy érzem. Továbbá, mennyire néznének ki, ha húsz évesen, fiúként beállítanék egy ilyen stúdióba? Pont ezt szeretném elkerülni, békére vágyom. Mit gondoltok?

2014. okt. 26. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor nosza, rajta.

Az Etka anyó is már hatvan körül volt, mikor jógázni kezdett és mégis sokra vitte.

2014. okt. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagy jógik is mind férfiak. A stúdiókba kb 65%-ban nők járnak kb a 35%-a pasi.

Nagyon jó, hogy ilyen fiatalon így gondolkodsz. Rakd mellé még a meditációt és sokkal jobb és boldogabb életed lehet, mint az önpusztító életmódot élő embereké.

2014. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Szegeden esetleg tud valaki jó stúdiót? Egy próbát megér mindenképp.
2014. okt. 29. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
en lebeszélnélek a jógáról! En jogaztam es az életem sose volt meg jobban összezavarva, mint akkor! Mentalis változásokat idez elo a joga!!! Ez ugyanis nem egy sport vagy egy relax technika! Ez egy rituálé resze amit hindu isteneknek mutatsz be! A joga ugyanis a hindu vallas gyakorlati szertartása!
2018. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!