Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt már csak az öngyilkosság...

Itt már csak az öngyilkosság segíthet?

Figyelt kérdés

Sajnos szorongós típus vagyok, vagy én nem tudom, álomszerű minden, gyakran nem érzem a nyelvem, folyton álmos vagyok, nehezen kapok levegőt (kocsiba még ájulás érzetem is van, vmint, hogy infarktust kapok. Ilyen egyáltalán létezik, vagy én vagyok az első? valamint se barátok, se barátnő, vidéken élek, ahol itt a sok drogossal nem haverkodok, elköltözni nem tudok :( egyre gyakrabban érzem azt, hogy véget kellene vetnem az életemnek :(


20/F



2014. szept. 20. 20:11
 1/9 anonim válasza:

Költözz fel Pestre. Beiratkozol egy okj-s képzésre nappalira, kapsz diákot, dolgozol diákszövetkezetben...

Csomó diákalbi van, ahová kevés pénzzel be tudsz csatlakozni, aztán 1 év alatt találsz rendes munkát ill meglenne a pénzed a normál albira, közben jön a társasági élet, stb... De ha sopánkodsz cselekvés helyett, inkább nyírd ki magad, de mint látod, van megoldás, csak egyet mondtam a sok közül!

2014. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felköltözéssel gond sincs, itt vidéken egyébként esti érettségire járok, de figyelni sem tudok, mert belefáradtam ezekbe a dolgokba, ami itt van, szóval tuti megbukom
2014. szept. 20. 20:16
 3/9 anonim válasza:

Akkor is rajtad múlik hogy mikor lépsz ki abból a közegből.

Minél előbb teszed meg, annál hamarabb érzed magad jobban. Lehet hogy megbuksz, de akkor gyere fel Pestre, és itt folytasd valahol a sulit. Közben melózol. Itt más az élet, csak merni kell.

2014. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, pesten más az élet, volt szerencsém ott lakni, pár hónapig, ott minden összejött, ami itt nem
2014. szept. 20. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Azonnal költözz el! Az öngyilkosságot NE is gondolkozz! Csak gondolj bele abba,hány rákos kisgyerek/felnőtt van aki mit meg adna azért hogy egézséges legyen,te pedig itt vagy makk egészségesen,és az öngyilkosságot gondolkozol! :(
2014. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a problémádat a háziorvosnak, segíteni fog.
2014. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ugye nem fognak gyógyszerrel televágni? és nem küldenek zárt osztályra?
2014. szept. 20. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Zárt osztályra nem küldenek, ha nem próbálod meg megölni magad. A gyógyszerekre sajnos szükséged van, esetleg próbálkozhatsz néhány házi módszerrel. Virágzik az aranyvessző, és a csicsókának is szép a virága, már ha nem vágták le. Nézd meg ezeket a virágokat. állítsd napsárgára a háttered, hetente kétszer maradj fenn éjszakára, szedjél vitaminokat. Ha ezek nem segítenek, akkor gyógyszert kell íratnod.
2014. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nénéd térde, az! Az öngyilkosság soha nem segítség, hanem gyávaság és megfutamodás az élet kihívásai elől.


Egyszerűen el kell menni egy pszichiáterhez, az majd segít neked. Nem csak gyógyszeres terápia létezik, hanem beszélgetős is, rajzos is meg egy egy csomó más. Létezik ijfúsági pszichiátria. Háziorvosi beutaló kell hozzá.


Menj és csináld! MOST!!!

2014. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!