Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen online chat oldalak,...

Milyen online chat oldalak, fórumok, vagy honlapok vannak, ahol olyanokkal tudnék beszélni, akik esetleg már gondolkoztak öngyilkosságon, vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Ahol a fájdalmaimról beszélhetek másokkal,akik megértik...megköszönném,ha rendesen válaszolnátok,és nem flegma szrokkal fárasztanátok.A normális válaszokat köszönöm.Oldal linkeket ha tudtok,küldjetek.

2014. szept. 13. 01:35
 1/5 homo ludensz ***** válasza:
63%
Tudod én depresszióval összefonódott pánikbetegséggel éldegélek. Az életminőségem hát nem ugrál a plafonig de azért kíváncsi lennék rá hogy miként sodródtál oda hogy az öngyilkolászás legyen a fő gondod. Világosíts fel ha gondolod.
2014. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is sodródtam sajnos ide. 1 hónapig tartott, nehéz volt, de úgy ahogy kijöttem. oldalt nem tudok mondani, én igazából segítség nélkül jöttem úgy ahogy ki a dologból, bár még mindig rám tör ez a fura érzés. A lényeg, hogy nem vagy egyedül.
2014. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
SZia! Én nagyon szívesen segítek neked tudom hogy lehet ebből kimászni :) Írhatsz ha gondolod :)
2014. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Bár ez nem válasz a kérdésre, de azért megosztom veled. Fórumot/oldalt nem írok, mert én beszélgettem több helyen ilyenekről, de csak különböző toppeket kaptam arra, hogy hogyan tegyem meg... Szerintem inkább ne keress ilyen társaságot. Helyette ajánlom magamat (vagy az előttem szólókat), de egy ember legyen ne pedig csoport.

Én sokáig voltam ilyen gondolatokkal telve... (Talán túlzás a múltidő) Ha gondolod írj privátot! :)

2014. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!