Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudtok eneriagyógyítót vagy...

Tudtok eneriagyógyítót vagy kézrátételes gyógyítót, aki bevált valakinek, akit személyesen ismertek?

Figyelt kérdés
Elsősorban budapest vagy pest környéki érdekelne,de szóba jöhet máshol is.
2017. júl. 14. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Többször, több helyen is leírtuk már, hogy nincs olyan, hogy energiagyógyító. Sok pénzért megvígasztal, elbeszélget veled, és hamis illúziókba kerget, de nem tud meggyógyítani semmit. Ha megtudna, akkor már Nobel-díjat kapott volna az összes. Ezek sarlatánok, kuruzslók, a hiszékenység vámszedői.
2017. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
így van! azt mondja egészséges leszel minden rendbe lesz kifizeted, majd 1-2 év vagy hamarabb beüt a szar de ő már messze falatozik a pénzedből te meg azt se tudod hogy fogod túlélni ami éppen történt.
2017. júl. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szenes43 ***** válasza:
Talán a REIK-s gyógyítók nem szélhámosak mert én is próbálok segíteni mint beavatott Reikis és nem szoktam kérni semmit érte. A Reikisek tényleg rá teszi a kezüket a hozzájuk fordulóra de nem győzöm kihangsúlyozni hogy az orvos állíthat fel diagnózist,írhat gyógyszert és sosem helyettesíti a Reiki kezelés az orvosit,max.kiegészíti.
2017. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Az egyetlen, igaz, örök életű Gyurcsók professzor, sajnos meghalt.
2017. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szenes43 ***** válasza:
72%
Nem volt a néhai Gyurcsók professzor csak egy villanyszerelő. Személyesen ismertem,végigültem néhány energiakezelést nála Nagymaroson. Mikor nagyon fent volt a csillaga még a koronázási ékszereit is megcsodálhattuk,az élete vége felé talán rájött ő maga is hogy ugyan annyi mint más halandó. A személyéhez társított mítoszon és a körülötte felvert hullámokon trónolt jó ideig. Nyugodjon békében.
2017. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!