Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vagyok folyton rosszul?

Miért vagyok folyton rosszul?

Figyelt kérdés

Már három több mint 3 hónapja folyamatosan hányingerem van. Amimt felkelek addig ,amíg el nem alszik. Sokszor az étel is vissza jön,de hányni nem tudok. A gyomrom szokott fájni meg égni de az nem folyton. Voltunk gasztroentelógiai vizsgálaton,de ott csak vért vettek liszte meg pajzsmirigyre. Azok jók lettek. Mitől lehet?

És hogy gyogyulhatok meg?



2017. máj. 2. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért
2017. máj. 2. 09:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a szakrendelésen mindent rendben találtak akkor előfordulhat, hogy nem szervi, hanem lelki okokra vezethető vissza. Stressz, feszültség, valamitől irtózol stb. Ennek a lehetősége fennáll?
2017. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elküldtek pszihologushoz is, de eddig ott azt mondjak,hogy keves vizsgalatot csinaltak. Én is gondoltam rá,hogy amiatt van ,mert eleg zuros a csaladom,de most ahhoz kepest otjon minden rendben van
2017. máj. 2. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinek a figyelmét, szeretetét akarod megszerezni azzal, hogy beteggé tetted magad?
2017. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesnek erzed magad
2017. máj. 3. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fura hogy csak vért vettek. Nem lehet hogy sok a savad? Szerintem ne hagyd annyiban a dolgot és keress másik orvost akár magán úton is. Keveset is eszel azóta mert nekem a kevés evéstől is volt hányingerem. De volt hogy a sok gyomorsavtól.
2017. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4


Mert te onnan a monitorod elől aztán meg is tudod mondani hogy ez a probléma....


Jobban tennéd ha az ilyen ezoterikus lózungokkal meghúznád magad ahol vagy!

2017. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!