Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Anyám mindenáron erőlteti a...

Anyám mindenáron erőlteti a term. Gyógyászt, hpv-m van, én ki akarom vizsgáltatni és gyógyszert szedni rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok kiderült p2 hpv-m van.. az orvos mondta hogy ki kell tipizálni h melyik tipusba van és amelyik tipusba van olyan gyógyszert szedjek rá.. 8ezer ft a kivizsgalas +gyógyszer passz h mennyi, anyám meg teljesen el van vakítva a termeszetgyogyasszal hogy az majd megoldja mert kivizsgál és kajába mást kell ennem stb nem érti h nem egy pattanásról van szó ami ráér ilyen természetes dolgokkal kezelni hanem hpv... én egyedül nem tudom elintézni meg orvost keresni mert a dokinak sgy szavát se értettem
2016. máj. 19. 16:42
1 2 3
 21/24 homo ludensz ***** válasza:
Nagy vonalakban tisztába vagyok a különböző természetgyógyászati módszerekkel. Kiegészítő kezelésként én is a pártján állok de diagnózist csak a szakorvos állíthat fel. Amit négyezerért méricskélt a jóember rajtad azzal sokra nem mész. A természetgyógyász ha ad magára először elolvassa a szakorvos által leírt diagnózist majd keres olyan módszert amivel megtudja támogatni az orvos által előírt terápiát. Például az is elég ha a gyógyszer mellékhatásának kellemetlenségeit enyhíti. Az orvos-természetgyógyász mert már ilyen is van ezt egyszerre csinálja.
2016. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

És hozzá teszem, hogy nem gyógyszerekkel kezeljük ezeket a betegségeket, hanem gyógymasszázs, gyógytorna, gyógyvíz, balneoterápia és még sorolhatnám a fizioterápiának a többi kezeléseit... :)


Elég nagy hiba, hogy valaki csak gyógyszerekben tud gondolkodni, mert az a gyógyszer ipar rabja lesz és a természet adta dolgokat meg nem használja fel! :)


A lényeg kérdező sajnos a hpv-re se gyógyszeres kezelések se természetgyógyászati beavatkozások nem fognak eredményre vezetni sajnos, nagyon meg kell gondolni, hogy az ember kivel és mibe vág bele, főleg ebben az őrült világban!


Anyukádnak meg mond meg, hogy a természetgyógyászat ilyen betegségeket nem tud rendbe hozni, se a gyógyszeres kezelések...

2016. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bocsánat ez fent kommentem a 77%-os válaszolónak ment a másik része meg a kérdezőnek... :)
2016. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék, hogy vírusfertőzést milyen gyógyszerrel lehet meggyógyítani. Eddig én is csak műtéti megoldásról hallottam.
2016. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!