Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Anyám mindenáron erőlteti a...

Anyám mindenáron erőlteti a term. Gyógyászt, hpv-m van, én ki akarom vizsgáltatni és gyógyszert szedni rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok kiderült p2 hpv-m van.. az orvos mondta hogy ki kell tipizálni h melyik tipusba van és amelyik tipusba van olyan gyógyszert szedjek rá.. 8ezer ft a kivizsgalas +gyógyszer passz h mennyi, anyám meg teljesen el van vakítva a termeszetgyogyasszal hogy az majd megoldja mert kivizsgál és kajába mást kell ennem stb nem érti h nem egy pattanásról van szó ami ráér ilyen természetes dolgokkal kezelni hanem hpv... én egyedül nem tudom elintézni meg orvost keresni mert a dokinak sgy szavát se értettem
2016. máj. 19. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ráadásul a természetgyógyászati kezelés sokkal drágább, mintha orvos megvizsgál, gyógyszert ír fel és kezel."


Fő az általánosítás, így van az ilyet nagyon szeretjük...


Tudod fogalmad sincs arról, hogy az egészségügyben mekkora korrupció van, mindig megmondom általában annak a személynek a véleményemet aki kizárólag a természetgyógyászatot akarja támadni, hogy nem csak itt vannak csalók kóklerek, hanem az orvostudomány területén is, ezt csak úgy megjegyezném... :)

2016. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Dr Zacher Gábor toxikológus főorvos szerint:


„Nemrég arra figyelmeztettek neves szakemberek, hogy sok gyógyszer kevésbé hatékony, mint amennyire annak gondoltuk. A szakértők azt állítják, hogy túl gyakran kapnak a betegek kevésbé hatásos, sőt sokszor inkább ártalmas gyógyszereket. A nagy gyógyszeripari cégeknek ugyanis – a minél nagyobb profit érdekében – óriási befolyása van abban, hogy milyen gyógyszereket írnak fel nekünk."


Ezt nem ártana azért szem előtt tartani! :)

2016. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Te 29%-os! Ez a blog erősen csúsztat, ugyanis ha vetted volna a fáradságot, hogy még egyet kattints, rájöttél volna, hogy az idézett mondat nem Zacher Gábor orvostól származik, az ő nevét csak belelopták a szövegbe a klikkvadászat érdekében. Meg nem nevezett szakértőkre hivatkozik, a link, amire utal pedig a Daily Mail, egy Bors színvonalú bulvárlap. Hogy te nem mész orvoshoz, az a te magánügyed, de másokat ne csábíts erre, mert nem tudod értük a felelősséget vállalni.
2016. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

A pénzcentrum oldaláról származik, ne hazudj.... :)


[link]


"Nemrég arra figyelmeztettek neves szakemberek, hogy sok gyógyszer kevésbé hatékony, mint amennyire annak gondoltuk. A szakértők azt állítják, hogy túl gyakran kapnak a betegek kevésbé hatásos, sőt sokszor inkább ártalmas gyógyszereket. A nagy gyógyszeripari cégeknek ugyanis - a minél nagyobb profit érdekében - óriási befolyása van abban, hogy milyen gyógyszereket írnak fel nekünk.

Egyes becslések szerint a vényköteles gyógyszerek a harmadik legnagyobb halálokozók a rák és a szívbetegségek után. A legnagyobb veszélyben azok lehetnek, akik több orvosságot is szednek párhuzamosan. Ugyanis minél több gyógyszert szed valaki, annál több esély van arra, hogy mellékhatások fognak fellépni. Ezeket a tüneteket azonban félreértelmezhetik az orvosok, amire újabb pirulákat írhatnak fel.


Az ördögi körnek pedig akár halál is lehet a vége."

2016. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Tudod én az egészségügyben dolgozok, és betegekkel foglalkozok mint szakember! Zacher Gábor nem csak gyógyszerekről fejti ki a véleményét hanem a méregtelenítésről is, és egy szóval nem mondtam, hogy a gyógyszerek nem fontosak, a természetgyógyászati beavatkozások az orvosi kezelések kiegészítésére vannak!


Az akut gyógyszerekkel nincsenek is problémák, hanem sok esetben a nyugtatókkal és egyéb pszichoszomatikus gyógyszerekkel amiket Dr Zacher Gábor is említ...


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az gyógyszereket tekintve sem valami fényes a helyzet...


Nem beszélve a betegeim tapasztalatairól amikről a betegeim számolnak be a gyógyszereket tekintve! :)

2016. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Cikkek ide vagy oda.. én nem szoktam gyógyszereket szedni mert rengetegnek van mellékhatása.. amit szedek az maximum béres akcival plus és ennyi nem is szoktam betegeskedni, a hpv az más, sajnos ex barátom félrement es en meg elkaptam...
2016. máj. 20. 15:48
 17/24 anonim ***** válasza:
Neves (meg nem nevezett) "szakemberek". Nem Zacher. Ő nem az idézett mondatot mondta. A pénzcentrumnak a Daiy Mail a forrása. Amúgy te az egészségügyben csak betegtoligató lehetsz.
2016. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy lásson orvos, és tudd meg, hogy pontosan melyik törzseket kaptad el, ez nagyon fontos. És nem győzöm hangsúlyozni: a HPV ellen nincs gyógyszer, sem természetes, sem hagyományos. Még az óvszer sem ér ellene szinte semmit sajnos.
2016. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tehát élsz nemi életet. Menj el egyedül orvoshoz!
2016. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Amúgy te az egészségügyben csak betegtoligató lehetsz."


Így van azért kezelek reumatikus betegségeket és ezért van főiskolai végzettségem.... :)

2016. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!