Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Anyám mindenáron erőlteti a...

Anyám mindenáron erőlteti a term. Gyógyászt, hpv-m van, én ki akarom vizsgáltatni és gyógyszert szedni rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok kiderült p2 hpv-m van.. az orvos mondta hogy ki kell tipizálni h melyik tipusba van és amelyik tipusba van olyan gyógyszert szedjek rá.. 8ezer ft a kivizsgalas +gyógyszer passz h mennyi, anyám meg teljesen el van vakítva a termeszetgyogyasszal hogy az majd megoldja mert kivizsgál és kajába mást kell ennem stb nem érti h nem egy pattanásról van szó ami ráér ilyen természetes dolgokkal kezelni hanem hpv... én egyedül nem tudom elintézni meg orvost keresni mert a dokinak sgy szavát se értettem
2016. máj. 19. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Természetgyógyász nem fog meggyógyítani. Ráadásul a természetgyógyászati kezelés sokkal drágább, mintha orvos megvizsgál, gyógyszert ír fel és kezel. Mond anyukádnak, hogy az olcsóbb megoldás a jobb, azaz felkerestek egy rendes orvost, aki kivizsgál és kezel, mert természetgyógyászat nem fog ezen a problémán segíteni.
2016. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az időhúzás pedig kifejezetten veszélyes. Keress orvos által írt cikkeket az internetről, és dugd az orra alá. Vagy fordulj a háziorvosodhoz, hogy győze meg.

Mért kell új orvost keresni, akinél voltál, az mért nem jó? Ha meg nem érted, megkéred, hogy mondja el egyszerűbbem.

2016. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Természetgyógyász 4000Ft-ért mér ki, oké meg tudom mire vagyok allergiás esetleg de engem most ez kicsit se érdekel.. a hpv a lényeg, hogy megtudjam melyik fajtájával vagyok fertőzve az 8000Ft viszont a gyógyszer amit felír az orvos szerintem hatásosabb.. mint hogy most elkezdem teafaolajjal kezelni ott "lennt" meg normális kajákat eszek..ezek szerintem semmit se segítenek
2016. máj. 19. 17:06
 4/24 A kérdező kommentje:
De ő meg van róla győződve h minden gyógyszer méreg ..lehet így van de nem érdekel csak ne legyen hpv-m.. hát a nőgyógyász össze vissza beszelt nem értettem mit is akar mondani de szerintem ő se pedig nem vagyok bolond.. és kéne h ottlegyen anya is hátha ő megérti hova mit kell küldeni h kivizsgálják
2016. máj. 19. 17:09
 5/24 anonim ***** válasza:

#1 - Az ilyen embereket semmivel nem lehet meggyőzni. Mondjuk amikor a saját gyerekéről van szó, akkor szokott fénysebességgel bekövetkezni a pálfordulás és hisznek az orvosnak, de aki akkor sem, annak mondhat bárki bármit.


Kérdező - Édesapádnak mi a véleménye a dologról? Már ha van persze.


Viszont a HPV fertőzés ellen tudtommal nemigen létezik gyógyszer. Egyrészt ha van elváltozás (gondolom nálad nincs), azt műtéti úton szokták eltávolítani, másrészt meg az immunrendszer takarítja el a fertőzést hónapok alatt. Ilyen immunerősítőket szoktak adni szerintem, nem tudom, azok mennyire működnek.

2016. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Állami rendelőben ingyen nem csinálják ezt meg? Durva, hogy az anyukád nem hajlandó kezeltetni a pénz miatt. Mondd neki, hogy lemondasz a születésnapi ajándékodról, ha nincs rá pénz. Pedig ezt komolyan kell venni, ert rákmegelőző állapotot jelezhet.
2016. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A HPV egy vírus, nincs rá gyógyszer, sem természetes megoldás. Nagyon jól teszed, hogy pontosan tudni szeretnéd, hogy melyik típusról van szó, de a teafaolaj használatát sürgősen hagyd abba, csak árt. Szuper, hogy ilyen felelősen gondolkodsz a témáról, ne hagyd magad elbizonytalanítani. :)
2016. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem a pénz az oka , hanem mert nem hisz benne ..

Anyának is volt fiatalkorában hpv-je és neki gyógyszert kellett szedni és elmúlt, (tehát nem is értem akkor hova húzzam az életmódváltással meg hasonlók) és a sógornőjének is teafaolajozással múlt el elvileg.. de én nem szeretem az otthon kotyvasztott dolgokat mert vagy beválik vagy nem én ebbe nem kockáztatok.. itt az a lényeh hogy el kéne jojjon velem a nőgyógyászomhoz hogy ő is hallja és hátha kiigazodik azon hogy mit kell csinálni hogy kiderüljön milyen fajtába vagyok..

Köszönöm, muszáj nagyon fontos az egészség az az első!:)

2016. máj. 19. 21:41
 9/24 anonim ***** válasza:
Akármit is mond anyukád, a HPV-re nem létezik gyógyszer, csak védőoltás, a teafaolaj pedig teljesen hatástalan ellene, és nem is szabad alkalmazni rá, mert többet árt, mint használ. A HPV nem vicc, méhnyakrákot is okozhat, és persze azt is jó lenne tudni, hogy te milyen úton kaptad el. Élsz már nemi életet?
2016. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A természetgyógyászati beavatkozások mindig az orvosi kezelések kiegészítésére szolgálnak, soha nem az orvosi kezelések helyett, főleg ilyen esetekben.. Én természetgyógyászatra jártam és ilyen betegségeket nem lehet csak úgy megszüntetni természetgyógyászati beavatkozásokkal..
2016. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!