Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orrvérzés? Mit tudok ellene...

Orrvérzés? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerencsére azok az emberek közé tartozok akiknek ritkán, vagy csak alig vérzik az orra. Viszont most elkaptam egy elég komoly megfázást. Fáj a torkom, megy a hasam, folyik az orrom mint a csap. Iskolában arra lettem figyelmes, hogy vérzik az orrom, de semmi komoly nem volt, alig pár perc múlva elállt. Rá következő órában megint eleredt az orrom vére, de az sem volt komoly. Hazaértem , ettem, tanultam, majd ismét elkezdett vérezni az orrom... Ennek mi lehet az oka? Kb. 5x-6x-7x vérzett a nozim a mai nap folyamán. Hogyan, mit tudok tenni ellene? Válaszotokat előre is köszönöm.



2015. jún. 1. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nátha esetén sokszor van orrvérzés, ha nem múlik, vagy erősen vérezne, akkor menj el orr-fül-gégészetre.
2015. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!