Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tud segíteni abban valaki,...

Tud segíteni abban valaki, hogy homeopátiás szerekből miből mennyit vegyek be?

Figyelt kérdés

Petefészek ciszta műtétem volt tegnap. Anyum hozott szereket, de nem találtam infót arról, hogy mennyit szedhetek be.

30 éves nő vagyok.


Delphinium staphisagria 9ch vagy 15ch

Arnica montana c9


2014. nov. 22. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Tök mind1, mert placebo.
2014. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Édes mindegy, hogy mennyi tömörített cukrosvizet szedsz be naponta. Ugyanannyi hatást érsz el 3x1 bogyóval, mint ha 5x3-at szednél.
2014. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 homo ludensz ***** válasza:
Anyud nem tudom honnan vette a szereket mert az aki homeopátiával kezel illetve azt forgalmazza az az adagolást is elmondja. Bizonyára ha elmondja hogy neked vásárolja,mert és csak annyit mond amit te leírtál akkor valami felvilágosítást csak ad a forgalmazó.
2014. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két éve szültem, császárral, akkor szedtem, és nem emlékszünk az adagolásra.
2014. nov. 22. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Már több fórumon is le lett írva, hogy a homeopátia hatalmas átverés. Amúgy akár az egészet is beszedheted egyszerre, a hatása egy doboz Tikk-takkéval vetekszik...


[link]

2014. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy a működésének bizonyítása is le van írva több oldalon is.

Gyógyszereket rendesen beszedem. Most ha tényleg csak placebo, de mégis gyorsabban gyógyulok vele, akkor a lényeget elértem, nem?

2014. nov. 23. 08:12
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
Az adagolásra visszatérve,nyáron felkeresett egy leányka mert pánikrohamai voltak. Ő említette hogy valamilyen hölgynél is járt gondolom aki homeopátiával próbál segíteni a hozzáfordulókon és neki is adott valamit amit a nyelve alá kellett tenni. Ő azt mondta hogy neki segített én meg nem vontam kétségbe sőt azt sem kérdeztem hogy pénzt kért e érte. Nem éreztem feljogosítva magam hogy véleményt mondjak a homeopátia hasznosságáról vagy haszontalanságáról,főként egy pánikbetegnek.
2014. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

#6-hoz:

Csak a különbség az, hogy akik a hasznosságát reklámozzák az esetek 99%-ában semmilyen szakirányú tudással nem rendelkeznek, viszont anyagilag érdekeltek a hatástalan bogyók terjesztésében, míg a kritikusokról éppen ennek az ellenkezője mondható el...


Én is vehetnék egy régi tablettázógépet, és kukoricakeményítőből csinálnék pirulákat, melyekre ráfogom, hogy helyreállítják a chi áramlását és a bioenergiát is meglúgosítják, gyógyít minden nyavalyát és a mancsuka indiánok is ezer éve használják a csodakivonatot és 200 évig éltek.

Aztán ezzel telespammelem az összes alternatív gyógyászati oldalt (melyek működéséről éppen ezen a héten derült ki, hogy kritikátlanul bármit leközölnek, bármiféle utánajárás nélkül) és várom a megrendeléseket.


Bárki, aki megkérdőjelezi a csodaszerem hasznosságát, az szabadkőműves-zsidó-illumináti-BigPharma által lefizetett világellenes összeesküvő...

Neked most 500% kedvezménnyel adom, csupán 28 000 Huf/doboz.

2014. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

elég alacsony potenciát vett Anyukád

Én műtét után 1x2 golyó Arnica C200-t vettem be majd 2 napig C30 potenciából napi 3x2 golyót.Ez a sebgyógyulásra van.

Majd Staphysagriából 1x 2 golyó C200-t. Ezt a vágás miatt szokták ajánlani.

2014. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a C200 az jelenti hogy 200 alkalommal higították 1:100 arányban vízzel? Már a C30 is akkora higítás, hogy egyetlen molekula sincs benne az eredeti anyagból. Józan ésszel belátható hogy átverés az egész. [link]
2014. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!