Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeopátiás szerekből lehet...

Homeopátiás szerekből lehet többfélét egyszerre alkalmazni? Ekcémájára kap napi 2*5 Natrium Muriaticumot, adnék neki Chamomillát is, mert nagyon kínozza a szemfoga. Lehet vajon a kettőt együtt?

Figyelt kérdés

Mielőtt egy "segítőkész" olvasó javasolná, hogy kérdezzem meg az orvost, nyilván az is megtörtént, de sajna telefonon nem lehet a dokinőt elérni, e-mailben szoktunk értekezni, úgy, hogy én megírom, történt-e változás, ő pedig olyan 1 hónap múlva reagál rá.

Szóval ezért érdekelne,hátha járt valaki hasonló cipőben.


2009. júl. 21. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan adhatsz neki egyszerre többfélét is.Nekünk egyszerre kellett adni a chamomillát,a hasgörcsölés elleni bogyóval(most nem jut eszembe a neve)és este még egy kis viburcolt is kapott,ha nagyon fogzott épp.Semmi baj nem lett tőle.
2009. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sia. Ha homeopátiás segítségre van szükséged,hívd a 70/376-06-06 -os számot.

Én úgy emlékszem 3félét lehet párhuzamosan alkalmazni. Chamomillából a 15ös higításút akár félóránként is adhatod. Legjobb nagyobb adagot elkészíteni és kiskanállal adni amikor kell. Minden nap frissen kell elkészíteni. Viburcol kúpot nem használtok? Az is jó.

2009. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és főleg a számot!

Vibrocult még nem próbáltam, de lehet megpróbáljuk, mert nagyon szenved a kicsikém.

2009. júl. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!