Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Benőtt köröm? (talán)

Benőtt köröm? (talán)

Figyelt kérdés

Benőtt körmömmel (lábon) már vagy 1 éve együtt. Eddig nem volt vele baj mert a benőtt rész egy nagyon pici lukon mindig atnotte magát a bőrön és igy visszavágtam. Mostanra viszont már kicsit kezd elcsunyúlni (felrepedt stb) valaki help? 16/F


[link]



2014. ápr. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyönyörű.. :) Nekem is volt már ilyen. Másfél évig halogattam az orvost, gennyedzett, vérzett, aztán már amikor járás közben is nagyon fájt elmentem. "Megműtötték", ami annyiból állt, hogy kaptam egy érzéstelenítőt, egy késsel kimetszették a vadhúst, majd visszavágták a körmömet a körömágyig.


A váróban végig kisgyerekek, fiatalok ültek a szüleikkel (én 24 voltam), már az injekció is fájt mivel az egész lábujjam be volt gyulladva (mint a tied), na de amikor belevágott, és utána a bőröm alatt faragta a körmömet, úgy ordítottam, hogy azt egy oroszlán is megirigyelné. Mikor kimentem a teremből, mindenki megrettenve nézett rám! :D A gyerekek sírás határán. Én élvezem a fájdalmat, szóval egészen kellemes élmény maradt, de nagyon fájt, az tuti! :)

2014. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha kaptál érzéstelenítőt akkor hogyan érezted? :D Mert neten van fent sok video hogy hogyan csinaljak aztan ott egy mukkanás nélkul megcsinaljak :S
2014. ápr. 4. 05:37
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Kaptam érzéstelenítőt és semmit se éreztem a kb 5 perces műtét alatt. De ha végleges megoldást akarsz, akkor lézeres műtét a jó. Nekem a sima kivagdosás után megint benőtt, de a lézeres után teljesen rendben van!
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem többé nem nőtt be újra, mert egészen a körömágyig kivágta. Szóval úgy kell elképzelni, hogy a körmöm felét kivette, a tövétől kezdve.


Gondolom azért fájt, mert be volt gyulladva nagyon. Egyébként amíg csak a köröm külső részét babrálta, nem fájt, de amikor már a körömágyat a tövénél vágta, na az nagyon fájt. Aztán meg ömlött a vér mindenfelé.


De nem vészes, ha tudom hogy csak ennyi, akkor hamarabb megcsináltattam volna. Egyébként azt mondta a doki, ha idejében megyek ez az egész elkerülhető lett volna.

2014. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!