Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valaki aki a gerinc...

Van valaki aki a gerinc sérvét csontkováccsal kezeltette? Ha igen milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bejött a csontkovács a gerincsérvem kezelésénél, plusz csináltam a gerincre való gyógytornát pár hónapig de már több éve(3) tünet mentes vagyok. Orosháza környékén tudok jó csontkovácsot.

Ezen az oldalon olvastam már sok ellenkező véleményt, de én saját tapasztalatom szerint jól döntöttem amikor a csontkovácsot választottam.

Sikeres döntést és gyógyulást kívánok!

2013. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én még hezitálok rajta egy kicsit.Félek neki kezdeni,mert én is olvastam róla jót is rosszat is.Majd még meggyőzöm magam :)
2013. máj. 27. 12:01
 3/4 anonim válasza:

A gerincsérv legjobb tornája, a Life Balance porckorong torna. Egy csontkovácsnál lehet megtanulni Két alkalom elég hozzá!(persze otthon csinálnod kell minden nap) Aztán elfelejtheted a műtétet is! Köhler István, Budán dolgozik a

Délinél.

2013. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a McKenzie torna is, megtanulható otthoni használatra. Nagyon képzett, nagy gyakorlató csontkovács tudja kezelni. Akik egy hétvégén tanulták, pl. az ún. táltosiskolában, nagy ívben kerülendők, vagy előre hívd oda amentőt a ház elé!
2014. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!